Vyšší level školení v oblasti průmyslové automatizace

Hledáte školení na PROFIBUS, PROFINET, OPC komunikaci, vzdálenou správu, condition monitoring, TIA Portal nebo další témata z oboru průmyslové automatizace? Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti, které jsme od roku 2006 nasbírali.

Naši školitelé sami pracují jako technici či aplikační inženýři v terénu a každodenně řeší nejrůznější problémy přímo u zákazníků. Mají tak přehled o praktickém použití všech systémů a produktů, které školí. Pouhou teorii proto na našem školení nečekejte. Dozvíte se mnoho příkladů z praxe a informace, které získáte, budete umět reálně využít.

Na závěr každého kurzu obdržíte certifikát o jeho úspěšném absolvování.

Základní informace o našem školení:

Informace
pro zájemce
Místo
konání
Počet
účastníků
Naši
lektoři
Školení
na míru
Informace pro zájemce
V ceně školení je kromě spousty vědomostí i:
 • celodenní občerstvení,
 • společný oběd,
 • tištěné a poznámkové materiály,
 • certifikát o absolvování kurzu,
 • konzultace se školitelem.
(V ceně dvoudenního školení není zahrnuto ubytování.) 

Vybraná školení si můžete objednat v průběhu celého roku, nejpozději však 7 dní před jeho začátkem.

Všichni za cenu dvou
Má z vaší firmy zájem o školení více lidí? Přijeďte všichni! Vaše firma zaplatí jen za 2 a ostatní budou mít školení zdarma.


Místo konání

Školicí centrum FOXON academy se nachází v liberecké části Vesec. Speciální učebny poskytují zázemí pro teoretickou část výuky i ukázkové panely našich produktů a testovací sady pro praktická cvičení. V průběhu školení je ve školicí místnosti k dispozici občerstvení.

Najdete nás na adrese FOXON s.r.o., Česká 615/25, Liberec – Vesec.


Počet účastníků
V učebně je deset pohodlných míst, ale většinou školení obsazujeme osmi nebo i méně účastníky, abychom se vám mohli maximálně věnovat. Školení trvá zhruba 5–6 hodin a má tři bloky – mezi nimi dopolední a obědovou pauzu. Koná se, pokud přijdou alespoň 2 účastníci.

Naši lektoři

Ing. Jaromír Peterka 
Jarda je srdcem a hybnou silou FOXONu. Školí základy a diagnostiku průmyslových sběrnic PROFIBUS a PROFINET, OPC komunikace a condition monitoring ve FOXON pojetí.

Ing. Prokop Žižka
Prokopovy technické znalosti a zkušenosti jsou nevyčerpatelnou studnicí vědomostí pro FOXON tým i pro naše zákazníky. Učí základy programování a ročně proškolí přes sto zákazníků.


Školení na míru

Chtěli byste školení zaměřené na víc témat nebo přesně na to, co vás zajímá? Jednoduše si vyberte bloky, které chcete obsáhnout, a my vám navrhneme školení na míru.


A jaká školení nabízíme?

Hodnocení školení
co řekli naši zákazníci?

 • 6. 6. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  „Školeniu nie je čo vytknúť. Bolo výborné aj pre mňa, ako technika, ktorý som nie úplný začiatočník – mierne pokročilý v tejto oblasti. A už hladám vhodný termín na ďalšie školenie. Pán Ing. Peterka – výborný. Ďakujem.“

  Peter
  UNIKOV Steel s.r.o.
 • 16. 5. 2018

  ⭐⭐⭐⭐

  „Konečně jeden den a dobrá dojezdová vzdálenost nám poskytla možnost vyslat najednou více pracovníků s různým zaměřením na akci, kde se prolínají jak nové trendy, tak praktické ukázky realizací. Děkujeme.“

  Luděk
  Sedlecký kaolin
 • 7. 6. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  "Výborné školení , které mne dost obohatilo a informace určitě využiji v budoucnu."

  Stanislav
  Miele technika s.r.o.
 • 16. 3. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  „Školenie malo veľmi dobrú úroveň po všetkých stránkach vzhľadom na plánovaný čas trvania a rozsah prebranej problematiky. Som presvedčený, že splnilo svoj zámer.“

  Roman
  CONTINENTAL AG
 • 13. 6. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  "Školenie podložené praktickými poznatkami a skúsenosťami. Všetky informácie k veci. Výborné školiace priestory. Palec hore."

  Milan
  Askoll Slovakia s.r.o.
 • 5. 6. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  „Díky za školení, je zřejmé, že pan Peterka je znalec oboru a má mnoho zkušeností. Budeme rádi za spolupráci.“

  Štěpán
  SCG Czech Design Center, s.r.o.
 • 15. 5. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  „Školení (…) doporučuji všem, kteří mají zájem o TOP informace z oboru s poutavým výkladem spojeným s praktickými ukázkami reálných produktů na reálné síti. Začátečník získá přehled, pokročilý technik prohloubí své znalosti.“

  Roman
  PULS investiční s.r.o.
 • 7. 6. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  "Dobrý den, školení bylo výborné, spousta informací, takže není co vytknout."

  Vladimír
  TAJMAC-ZPS, a.s.
 • 7. 6. 2018

  ⭐⭐⭐⭐⭐

  "Přehledná přednáška Jardy byla přínosem pro další možný technický rozvoj firmy s ohledem na monitoring výroby a technického stavu výrobního zařízení."

  Ludvík

  Fotografie školicích místností

  Novinky
  z naší firmy

  Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
  Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

  Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracování osobních údajů.

  Případové studie / 13. 08. 2018

  Routery eWON nemusí sloužit jen údržbě. Dokážou stejně dobře nabídnout i výrobní data. Přečtěte si, jak je využil jeden britský výrobce linek na balení potravin.

  Ostatní články / 30. 07. 2018

  Víte, že za našimi dodavateli jezdíme pravidelně na meetingy a školení? Přečtěte si rozhovor s produkťákem Alešem a technikem Tomášem – FOXOŇáky, kteří přivezli zajímavé informace z eWONu.

  Recenze / 24. 07. 2018

  Software EasyLog se umí připojit ke všem PLC Simatic, vyčíst z nich proměnné a uložit do CSV souboru pro Excel nebo do databáze SQL, eventuálně do systému ALS. Jaroslav Blažek pro vás vyzkoušel, jak to funguje do Excelu ze Simatic S7-1200/1500.

  Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

  Sledujte nás i na sociálních sítích.

  Made by FOXON s.r.o. © 2018

  Rychlý dotaz


  Typ vašeho dotazu