29. 01. 2024

Společnost Holcim Česko se potýkala, podobně jako další naši zákazníci, s nespolehlivostí rádiové komunikace vzdálených PLC. Firma při hledání jiného řešení oslovila i FOXON. Naše elegantní využití průmyslových routerů přineslo zákazníkovi také další výhody.

02. 09. 2022

V Kiekertu nasadili předpřipravené reporty rychle, další se naučili vytvářet sami. Přečtěte si případovku o tom, jak sbíráme data z PLC S7-1500 a v Power BI je poskytujeme údržbě i managementu, aby mohli lépe rozhodovat.

04. 04. 2022

Mají bezpečný vzdálený přístup na PLC přes cloud, a to takový, který spolehlivě funguje právě ve výrobě. Přečtěte si případovou studii o nasazení routerů Ewon Flexy 205 na montážní lince ve ŠKODA AUTO.

19. 01. 2022

Firma Norgren má dodavatele svých linek a výrobních programů nejen z celé republiky, ale i ze zahraničí. Při zavádění nových technologií do provozu či v případě nenadálých událostí je potřeba, aby mohl programátor reagovat obratem. Aby nemuseli čekat, až bude mít prostor a do firmy se dopraví, což trvá několik hodin, začali hledat kvalitní způsob vzdáleného přístupu na PLC.

13. 04. 2021

KEPServerEX jako nepostradatelná součást provozu – tak dnes popisuje OPC servery argentinská těžařská firma YPF. SW produkty od Kepwaru umožňují výrobním technikům přístup ke klíčovým provozním informacím, a ve výsledku jim tak pomáhají k dosažení maximální výrobní kapacity ropných vrtů. Čtete případovku o užitečnosti balíčku OPC serverů sestaveného na míru pro petrochemický průmysl. …

27. 11. 2020

Světový producent samolepicích technologií automatizuje komunikaci výrobních systémů pomocí OPC Routeru. V případové studii se dočtete, k čemu všemu je propojení 14 strojů a 35 PLC systémů se SAPem užitečné.

26. 10. 2020

Jak firma vyrábějící čističky odpadních vod servisuje řídicí systémy, které instaluje po celém světě? Rozhodně už ne jen osobními výjezdy odborných techniků. Přečtěte si, co firmě přinesly routery pro vzdálenou správu a proč si vybrala značku Ewon.

28. 09. 2020

Údržba automobilky Hyundai spolupracuje s FOXONem dlouhodobě a o PROFIBUS sítě se tu pomáháme starat léta. Provádíme diagnostiky sítí, dodali jsme jim tester Profitrace 2 i školení ohledně práce s PROFIBUSem. Požadavek na permanentní sledování PROFIBUSu byl dalším, logickým krokem. Přečtěte si, jak probíhá péče o sběrnici PROFIBUS v Hyundai dnes.

17. 03. 2020

Tlak na nepřetržitý provoz bez neplánovaných odstávek známe asi všichni. Když se na lince něco rozbije, je to velký stres. Rychlá oprava nebo výměna dílu je něco, kvůli čemu u nás zvoní telefony každý den. Proto držíme skladové zásoby repasovaných dílů a jsme vždy připraveni vyrazit kvůli výměně nebo opravě okamžitě za vámi.

09. 10. 2019

Začít s permanentní diagnostikou vaší průmyslové sítě rozhodně nemusí znamenat ji celou přestavět. Že to i u opravdu velkých strojů může být snadný zásah, se přesvědčíte v případovce o těžařských strojích v severních Čechách.

18. 02. 2019

Už ve třech halách závodu ŠKODA AUTO Mladá Boleslav dnes funguje systém bezdrátového sběru dat, který jsme vyvinuli přímo v libereckém FOXONu. Ukážeme vám, co a jak jsme na jednotlivých místech řešili a že je to systém vhodný i do menších provozů.

04. 09. 2018

Význam rozšířené reality v každodenních procesech údržby jsme vyzkoušeli s BOSCH Diesel. A jak to dopadlo?

18. 01. 2018

Třinecké železárny, a.s. jsou největším výrobcem oceli v České republice. Mezi hlavní produkty patří především dlouhé válcované výrobky. Přes 60 % produkce směřuje na export.

06. 10. 2017

V aktuálním čísle časopisu MM spektrum vyšel článek o jednom z našich projektů FIOT ve společnosti Bosch. Přečtěte si, jak vypadá FIOT přímo ve výrobní praxi.

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazuSpolečnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2022