Reference

Jaké projekty jsme realizovali
a jak jsou spokojeni naši zákazníci?
To se dočtete právě tady.

Případové studie / 18. 01. 2018

Třinecké železárny, a.s. jsou největším výrobcem oceli v České republice. Mezi hlavní produkty patří především dlouhé válcované výrobky. Přes 60 % produkce směřuje na export.

Ostatní články / 16. 10. 2017

11.10.2017 v rámci Veletrhu MSV Brno bude zástupce Škoda Auto prezentovat FIOT řešení pro podporu operativní i prediktivní údržby, včetně využití inovativních IoT technologií zpracování a vizualizace dat.

Případové studie / 06. 10. 2017

V aktuálním čísle časopisu MM spektrum vyšel článek o jednom z našich projektů FIOT ve společnosti Bosch. Přečtěte si, jak vypadá FIOT přímo ve výrobní praxi.


Zaujaly vás naše realizované projekty a řešení?
Stačí nás kontaktovat.

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracování osobních údajů.

Ostatní články / 13. 06. 2018

13. června 2018 jsme spustili nový web a e-shop. Má moderní design, přehlednější strukturu a víc užitečného obsahu. Co to přinese našim zákazníkům a co dělat, když něco nebude fungovat?

Ostatní články / 21. 05. 2018

Condition monitoring je dnes už nedílnou součástí průmyslové výroby. Pomůže vám hladce přejít na prediktivní údržbu, snížit neplánované poruchy, snížit náklady na údržbu, zlepšit kvalitu výroby a mnoho dalšího. 

Ostatní články / 11. 05. 2018

Společnost HMS nedávno oznámila, že jejich průmyslový router pro vzdálenou správu eWON Cosy nyní podporuje také e-mailové a SMS notifikace. To znamená, že když router zaznamená nějaký problém, uživatelé snadno pochopí, kde a kdy došlo k chybě, i když nejsou přímo u stroje.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2018

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu: