Další partneři

Ostatní partnerské společnosti

Converters.tv

Společnost Converters.tv nám dodává nejrůznější průmyslové RGB, CGA, EGA, VGA a TFT monitory.

E-shop

GEMAC

Německá společnosti GEMAC - Gesellschaft für Mikroelektronikanwendung Chemnitz GmbH se zabývá vývojem a výrobou elektronických senzorů, ASIC komponent a testerů průmyslových komunikací CANbus, CANopen, DeviceNet a SAE J1939.

E-shop

ICS Industrial Communication Solutions GmbH

Německá společnost ICS vyvíjí, vyrábí a prodává inovačních produkty pro fieldbus. Už od počátku roku 1990
se aktivně podílela na definování a vývoji AS-Interface. Vyrábí testery pro diagnostiku AS-i.

E-shop

Lapp Kabel

Lapp Group je jedním z předních světových výrobců a distributorů kabelů, kabelového příslušenství a systémů
na nejvyšší úrovni kvality. Zaměřují na řadu oborů a trhů: výroba strojů a zařízení, automobilový průmysl, MaR technologie, elektrické a instalační inženýrství, elektronické zpracování dat a další. Aktuálně dodávají kolem
40 000 standardních položek, vyvíjí a vyrábí však také kabely a vodiče přesně dle specifikací zákazníka.

E-shop

Option

Společnost Option se zaměřením na bezdrátová řešení umožňující M2M komunikaci má více než 25 let zkušeností v oboru. Nabízí efektivní, spolehlivé a bezpečné řešení v celé řadě průmyslových odvětví a aplikací.

E-shop

PHOENIX CONTACT

PHOENIX CONTACT, s.r.o. dodává kompletní sortiment elektro výrobků jako svorky a příslušenství, materiály pro značení svorek, vodičů a zařízení, relé, převodníky napětí, napájecí a záložní zdroje, přepěťové ochrany, PCB konektory a průmyslové konektory.

E-shop

Profichip

Společnost Profichip, sídlící v Bavorsku, má zákazníky po celém světě díky komplexnímu portfoliu v oblasti průmyslové komunikace a řízení ASIC. Mnoho známých společností důvěřuje a spoléhá na jejich komunikační čipy, PROFIBUS konektory, PROFIBUS slave moduly a další.

E-shop

Teltonika

Společnost Teltonika již od roku 1998 pracuje na vývoji v oblasti internetu věcí (IoT). Jejím cílem je, aby byly jejich produkty a řešení využívány v průmyslu po celém světě. Teltonika vyrábí výkonné průmyslové routery a další zařízení. Teltonika je držitelem certifikátu ISO 9001:2015.

E-shop

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracování osobních údajů.

Ostatní články / 13. 06. 2018

13. června 2018 jsme spustili nový web a e-shop. Má moderní design, přehlednější strukturu a víc užitečného obsahu. Co to přinese našim zákazníkům a co dělat, když něco nebude fungovat?

Ostatní články / 21. 05. 2018

Condition monitoring je dnes už nedílnou součástí průmyslové výroby. Pomůže vám hladce přejít na prediktivní údržbu, snížit neplánované poruchy, snížit náklady na údržbu, zlepšit kvalitu výroby a mnoho dalšího. 

Ostatní články / 11. 05. 2018

Společnost HMS nedávno oznámila, že jejich průmyslový router pro vzdálenou správu eWON Cosy nyní podporuje také e-mailové a SMS notifikace. To znamená, že když router zaznamená nějaký problém, uživatelé snadno pochopí, kde a kdy došlo k chybě, i když nejsou přímo u stroje.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2018

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu: