Náš tým

Lidé, kteří dělají vše pro to,
aby pro vás byl Foxon vždy
první volbou i poslední šancí

Vedení:

Ing. Jaromír Peterka

Jarda firmu vybudoval prakticky z ničeho. Na začátku byla jen myšlenka, spousta času, kreativita, obrovské úsilí a snaha
o profesionalitu v každém směru. Ve firmě si prošel všemi pozicemi, které musel postupně přenechat kolegům, aby se mohl věnovat hlavně obchodu, školení a rozvoji firmy. Nicméně dodnes ví, co i ta zdánlivě nedůležitá činnost obnáší. Práce je
pro něho koníčkem a přestože je náročná, dodává mu energii i další motivaci.
Obchod:

Michal Tůma

Michalovi se natolik zalíbila přátelská atmosféra, která u nás na firmě panuje, že se rozhodl se k naší „pracovní“ rodině přidat.
A protože má rád lidi a baví ho s nimi hledat win-win řešení, funguje na pozici obchodního ředitele, se kterou má mnohaleté zkušenosti.

Mgr. Tomáš Šindelář

Tomáš k nám nastoupil již v prosinci roku 2009. Pracuje na pozici obchodně – technický konzultant. Jeho cílem je přesvědčit zákazníky o kvalitě našich produktů a služeb, či jim poradit při problémových situacích, se kterými se setkávají.
Tomášovým teritoriem je Liberecký a Královéhradecký kraj.

Mgr. Milan Bernkopf

Milan k nám nastoupil v roce 2012 jako obchodně technický konzultant. Zákazníky seznamuje s našimi produkty, radí jim,
jak je použít, vyzvedává díly, které nefungují a ty opravené zase vrací. Baví ho, když může zákazníkům vytrhnout trn z paty.
Milan má na starost Ústecký kraj.

Radim Petráček

Radim pracuje ve firmě od začátku roku 2014. Nastoupil na pozici obchodně technický konzultant pro prodej a technické poradenství. Jeho revírem je Praha a Středočeský kraj.

Petr Erban

Petr k nám nastoupil jako obchodní zástupce a má na starosti Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj. Celé dny tak brázdí silnice, aby se dostal ke všem zákazníkům, kteří naše služby potřebují.

Daniel Marášek

Dan je Moravák a kde jinde by se mu s klienty lépe jednalo než v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Svou dobrou náladou a smyslem pro vymýšlení jednoduchých řešení pomáhá všem našim zákazníkům ve svém regionu.

Jan Pilný

Honzu můžete potkat, jak jezdí po Pardubickém kraji a Vysočině. Baví ho řešit všechny možné problémy, které se
ve výrobních provozech můžou vyskytnout, a tak je platným členem našeho týmu obchodníků.

Mgr. Petr Doležel

Petr má na starosti Zlínský a Jihomoravský kraj. Sám pochází z Brna, takže se tam doslova cítí jako doma. Problémy zákazníků řeší jednoduše, efektivně a s úsměvem.

Rastislav Rudavský

Rasťa je důkazem toho, že Češi a Slováci jsou vlastně pořád jedna rodina. FOXON ho totiž natolik nadchl svým přístupem, službami a inovacemi ve světě průmyslové automatizace, že se rozhodl je přinést i na Slovensko.
Zakázkové oddělení:

Renata Marková

Do úspěšně rozvíjející se firmy přišla Renata na podzim roku 2008. Stará se o dvě desítky velkých firem, které již patří mezi naše věrné zákazníky. Občas opustí kancelářské křeslo a vyrazí za nimi i do terénu popovídat si a zjistit, co potřebují nebo
co by se dalo zlepšit. Potěší ji, když slyší, že jsou zákazníci s naší prací spokojeni.

Martin Hrivňák

I u Martina to je již pár let, co se stal členem FOXON týmu. Pracuje v oddělení zakázek, vyřizuje objednávky, fakturuje a řeší nákup a opravy dílů.

Lenka Pilařová

Lenka do firmy nastoupila jako aprílový nováček, ale svou práci rozhodně nebere jako vtip. Každý den usedá na židli
v zakázkovém oddělení a celý den se svědomitě stará o cenové nabídky a zpracovává objednávky.

Jana Perná

Jana se v oddělení zakázek cítí jako ryba ve vodě. Je pečlivá a přesná a baví ji komunikace se zákazníky, i proto se k nám
do týmu perfektně hodí. Jejím cílem je udělat vše pro to, aby zákazníci byli spokojeni.

Ing. Helena Bártová

Helča je dalším nepostradatelným členem zakázkového oddělní. Včasné a pečlivé vyřizování zakázek je pro ni věc cti a vždy
se snaží vyjít zákazníkům vstříc.

Radka Šrámková

Radka je náš nejnovější přírůstek do zakázkového oddělení, ale rozkoukala se pěkně rychle. V létě v zimě moc ráda bruslí a taky zahradničí. U obojího totiž může být na čerstvém vzduchu a se svými dětmi. A taky je velký liberecký patriot – do FOXONu možná nastoupila i kvůli tomu výhledu na Ještěd.

Back office:

Barbora Kubánková

Bára přišla do FOXONu po pěti letech na mateřské. Ve firmě působí jako asistentka jednatele, má na starost personální záležitosti, přípravu na audity a všeobecné záležitosti týkající se chodu firmy. Zkrátka kdo něco neví, běží za ní.

Zuzana Šťastná

Zuzka je u nás od roku 2016. Má na starosti faktury, platby a podílí se na přípravě podkladů pro účetnictví. Občas se musí ponořit do čísel a výsledkem jsou pak tabulky a grafy, které nám prozradí, které produkty jdou dopředu nebo jiné užitečné informace.

Hana Grošaftová

Hanka sedí na back office a celý den klape do počítače. Hlídá, aby všechny faktury, které máme zaplatit, byly zaplaceny
a všechny, které nám mají být uhrazeny, uhrazeny byly. K tomu řeší účetnictví a celkově se stará o hladký tok peněz ve firmě.

Marketingové oddělení:

Jana Vondráčková

Jana se stará o to, aby byla firma vidět, mluvilo se o ní, přicházeli noví a noví zákazníci a aby nám rozuměli. Ve svém volnu zkoumá novinky a zajímavosti marketingu a online světa. A hlavně sportuje. Basketbal je její život. Taky ráda hraje golf, jezdí na inline bruslích, plave, hraje squash, florbal, prostě se každý den hýbe.

Maskot:

Fox

A maskot – robopes Fox, který stál Jardovi po boku při založení firmy.
Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2018

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu: