PŘÍPADOVÉ STUDIE

Případové studie

eWON rozsvítil O2 arénu v Dublinu

Společnost Architen Lighting, která se specializuje na projektování osvětlení, si vybrala technologii eWON pro sledování a diagnostiku svých osvětlovacích systémů v rámci nedávného projektu v nové aréně v Dublinu.

Dálkové sledování světelné show

Aréna s kapacitou 14 500 diváků, sponzorovaná společností O2, je novým prostorem pro pořádání koncertů a dalších akcí. Budova původně sloužila jako staré skladiště, ale od svého znovuotevření v prosinci 2008 už hostila vyprodané koncerty skupin jako Coldplay nebo Kings of Leon. Aréna je vybavená rozsáhlou sítí osvětlení s více než 6 000 LED svítidly.

ewonDíky instalaci průmyslového VPN routeru eWON u svých systémů řízení osvětlení může nyní společnost Architen Lighting na dálku sledovat a řídit zákaznické osvětlovací systémy odkudkoli na světě, a to prostřednictvím zabezpečeného širokopásmového nebo bezdrátového připojení. Technici se jen přihlásí na webovou stránku pomocí softwaru služby Talk2M zvaného „eCatcher“, který jim umožní zapnout nebo změnit světelné efekty, a to vše z vlastního stolního počítače.

Klid v duši

Christopher Rowell, projektový manažer Architen Lighting, podotýká: „Při uvedení do provozu jsme naprogramovali spoustu různých světelných efektů. Ovladač automaticky vybírá příslušný efekt podle dne a času představení. Ovládací pult na místě má také router eWON, který umožňuje provádět změny a ovládání na dálku. Routery eWON jsme dosud nainstalovali u sedmi různých zákazníků a v budoucnu jich chceme používat ještě více.

Místo abychom trávili celý den cestováním k zákazníkovi za účelem modernizace nebo změny světelných efektů nebo diagnostikování poruchy, můžeme pomocí služby Talk2M provádět tyto úkoly dálkově, což nám šetří čas i peníze.

„eWON nám umožňuje pracovat v mnohem větším klidu a v noci lépe spát, protože víme, že instalaci u zákazníka můžeme sledovat na dálku z kanceláře v Bristolu nebo na laptopu z domova.“

V projektu O2 arény klient nedávno požádal společnost o ztlumení světelných efektů pro určitého VIP hosta. „Do 15 minut jsem pomocí služby Talk2M dokázal napsat a odeslat úpravu do zařízení eWON. Změna byla okamžitá. Bylo to, jako bychom měli přímé ethernetové připojení na pracovišti.

talk2m banner

Zabezpečené webové připojení

Společnost Architen Lighting používá router eWON v kombinaci se zabezpečenou službou internetového připojení Talk2M. Tato služba je bezplatná a nabízí úplnou integraci standardů bezpečnosti IT prostřednictvím zřízení internetového komunikačního „tunelu“ mezi uživatelem a vzdáleným osvětlovacím systémem bez jakýchkoliv změn síťové bezpečnosti IT na kterékoliv straně. Díky tomu je snadné a rychlé nasadit linku pro vzdálené připojení a vyhnout se složitostem, které se mohou vyskytnout v IT síťové infrastruktuře pracoviště.

Jak vzdálená správa funguje

eWON FLEXYeWON zajišťuje bezpečné VPN připojení na webový server Talk2M, a to buď na požádání nebo trvale. Na druhé straně má uživatel rovněž bezpečné VPN připojení na stejný server, jakmile se přihlásí do služby Talk2M. Tento server propojuje dva VPN tunely. K routerům eWON se mohou připojit pouze ověření uživatelé. Jakmile je uživatel připojen pomocí softwaru eCatcher a přihlášen, stačí mu k navázání komunikace s vybraným vzdáleným pracovištěm jediné kliknutí.

Zrovna tak jednoduché je připojení ke vzdálenému místu pomocí mobilní sítě. Router eWON se zabudovaným modemem GPRS nebo EDGE může být ke službě Talk2M připojen buď trvale, nebo je možné jej pro navázání VPN relace s Talk2M aktivovat na dálku odesláním SMS zprávy.

Průmyslové VPN routery eWON jsou kompatibilní se širokou škálou sériových a ethernetových PLC od výrobců jako Siemens, Rockwell Automation, Schneider Electric nebo Omron.

Související produkty

16 191.50 Kč (bez DPH)
15 873.50 Kč (bez DPH)
15 661.50 Kč (bez DPH)

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015.

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2018

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu