Praktická teorie

Praktická teorie

V OPC specifikaci jsou komunikované veličiny mezi OPC serverem a OPC klientem nazývány OPC item, OPC tag nebo I/O bod. Jeden OPC item zpravidla odpovídá určité adrese připojeného hardware zařízení (nadefinováno v OPC serveru). Pro OPC klienta je OPC item charakterizován tzv. Item ID, který jednoznačně identifikuje veličinu v OPC serveru. 

Praktická teorie

Druhý díl našeho miniseriálu o switchích je tu! Tentokrát se podíváme na zoubek redundanci a na praktickém příkladu osvětlíme funkci mirror portu. Dále si představíme kategorii speciálních switchů, zopakujeme způsoby montáže a na závěr si řekneme, jaký je rozdíl mezi switchi od společností Kyland a Nautilus Infotech.

Praktická teorie

Protože opakování je matka moudrosti, připravili jsme pro vás dvoudílný miniseriál o switchích. V prvním díle se dočtete, jak vlastně switche fungují a proč byste měli dát přednost těm, které se vyrábí speciálně pro průmysl. Také se dozvíte, k čemu poslouží manažovatelné a nemanažovatelné switche a jak se rozhodnout mezi optikou a metalikou. 

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracován osobních údajů.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2021

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu