OSTATNÍ ČLÁNKY

Ostatní články

Smart & Clever – video o chytřejší údržbě ve ŠKODA AUTO a.s.

Se ŠKODA AUTO a.s. spolupracujeme už delší dobu a během toho se nám společně podařilo do praxe uvést hned několik inovací z oblasti chytré údržby. Některé z nich jsme teď shrnuli ve videu.

Poprvé jsme se s tímto videem pochlubili na Inno Day 2018, kde ŠKODA AUTO již tradičně představila inovace, které zavádí do svých provozů. Společně jsme vytvořili video, díky kterému si můžete přestavit, jak realizovaný projekt inovací a chytré údržby ve svém důsledku vypadá.

Naše spolupráce se ŠKODA AUTO je dlouhodobá a stále se rozrůstá. Udržet si tak náročného zákazníka není snadné, ale naše řešení pro sběr dat a zefektivňování údržby mu připadá užitečné. Už na několika linkách sbíráme informace o průmyslových sítích i další technologická data. V rámci condition monitoringu je vyhodnocujeme a poskytujeme údržbě pro rychlejší a efektivnější péči o výrobní linky.

Všechny informace z jednotlivých provozů putují do jednotného online systému, který je přehledně zobrazuje nejen na počítačích, ale i mobilních zařízeních, a to co možná nejpřehledněji a nejatraktivněji. Využívají barevná rozlišení důležitých hodnot, grafy a semafory, obsahují 3D modely i rozšířenou realitu.

Video ukazuje také další inovativní projekty, na kterých ŠKODA AUTO pracuje, třeba brýle pro rozšířenou a virtuální realitu nebo 3D tiskárnu pro výrobu náhradních dílů. Výhodou platformy ThingWorx, kterou pro naše projekty využíváme, je možnost napojit řešení třetích stran a rozšiřovat tak projekt dál.

Podívejte se na video, třeba si to vše díky tomu dokážete lépe představit.

 

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2018

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2019

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu