OSTATNÍ ČLÁNKY

Ostatní články

E-katalog je teď ještě užitečnější

Máme rádi chytré věci. A tak když jsme aktualizovali online katalog, vylepšili jsme ho o pár užitečných vychytávek. Která vás bude nejvíc bavit?

Chytřejší online katalog

V první řadě teď online katalog obsahuje naše nejnovější produkty a informace o našich projektech FIOT, abyste se v tom, co vám FOXON nabízí, rychle a snadno vyznali. Plně podporuje všechna aktuální zařízení a operační systémy na trhu, prohlédnete si ho na starších počítačích i nejnovějších tabletech. Důležité ale je, že má katalog také pár nových chytrých funkcí.

Pište si poznámky, jde to i online

Chcete si do katalogu napsat, kde byste daný produkt využili nebo že ho chcete probrat na poradě s kolegou? Už žádné stahování v PDF. I když je náš katalog online, zapamatuje si poznámky, které si do něj napíšete. Drží se v mezipaměti prohlížeče, takže pokud si ji nevymažete, můžete se ke svým poznámkám kdykoli vracet.

ekatalog poznamka

Propojení s e-shopem

Víme, že je náš e-shop hodně velký, a že je někdy zdlouhavé proklikat se ke konkrétnímu produktu. Proto jsme katalog s e-shopem intenzivně prolinkovali. Všechny odkazy jsou podbarvené (to se ukáže, když kliknete do prostoru stránky). Vedou nejen na konkrétní kategorie a produkty, ale dostanou vás i k informacím o dodavatelích a dalšímu zajímavému obsahu.

Pošlete konkrétní stránku kolegům

Pohráli jsme si s URL adresami, a tak teď můžete poslat odkaz nejen na celý katalog, ale i na konkrétní podstránku, stačí ji napsat za URL adresu katalogu, třeba takhle: https://www.foxon.cz/online-katalog/6.

 

ekatalog tlacitko

Máte raději papír?

Jestli ale přecijen dáváte přednost tištěnému papíru, ozvěte se někomu z našeho obchodního týmu, rád vám katalog doručí a nechá vám ho. Pak už bude jenom váš.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015.

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2018

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu