BLOG

Ostatní články

Digitalizace procesů, data v cloudu nebo přístupy na dálku přes internet jsou dnes novým standardem. Stále ale přetrvávají, a po některých nepříjemných zkušenostech ještě vzrůstají, obavy z digitálních hrozeb, a tudíž i požadavky na kyberbezpečnost. Hackerskými útoky už nejsou ohrožené jen bankovní instituce nebo velké korporace, ale i střední výrobní firmy.

Ostatní články

O digitální transformaci firem se mluví napříč obory i strukturou jednotlivých společností – transformovat se mají finanční oddělení, HR, logistika, nákup… „Začít se ale vždycky musí ve výrobě, jinak se ve skutečnosti nic nezmění,“ zdůrazňuje expert na sběr dat a digitální transformace výrobních firem. Proč je digitální transformace nutnost a ne volba, jak ji úspěšně nastartovat a jak se nestát rukojmím vlastního dodavatele – o tom v rozhovoru mluví Jaromír Peterka, majitel a jednatel liberecké firmy FOXON.

Ostatní články

Uživatelsky přívětivější, užitečné, inspirované přáním zákazníků – takové jsou změny v aktualizaci datového konektoru OPC Router od firmy Inray. S verzí 4.25 můžete využít zcela nové add-on doplňky, nový a přehledný licenční portál a masivní zvýšení rychlosti. Navíc odpadá limit pro velikost databáze, ten se odteď odvíjí pouze od kapacity pevného disku. Pojďte zjistit víc.

Novinky
z naší firmy

Stačí 2 e-maily měsíčně a neunikne vám nic podstatného. 
Přihlaste se a každou druhou středu čtěte přímo ve své poště.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Vždy ctíme Zásady zpracován osobních údajů.

Společnost FOXON je držitelem certifikátu ISO 9001:2015

Sledujte nás i na sociálních sítích.

Made by FOXON s.r.o. © 2021

Rychlý dotaz


Typ vašeho dotazu